OSOBNÍ TRÉNINKY

OSOBNÍ TRÉNINKY

Jsou nejlepší volba, pokud máte rádi zcela individuální přístup. Náplň tréninků je přizpůsobena Vašim požadavkům a cílům. První trénink nazýváme jako tzv. diagnostický. Zjistíme, jaké jsou Vaše aktuální možnosti, a podle nich sestavíme tréninkový plán. Věřte, že cvičení s námi bude nejen efektivní, ale také zábavné.

Osobní tréninky mohou být zaměřeny na gymnastiku, akrobacii, funkční a kompenzační tréninky, doplňkové tréninky pro jiné sporty, přípravu na pohybové a přijímací zkoušky, parkour a mnoho dalšího.


SKUPINOVÉ TRÉNINKY

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Jsou ideální volbou pro všechny, kteří rádi trénují v přátelském kolektivu. Stačí otevřít náš rezervační systém, vybrat si zaměření, přihlásit se a přijít. Naprostá většina našich skupinových tréninků je vymyšlena tak, aby je zvládli i začátečníci, proto se není čeho bát.

Vybírat můžete například z: Kondiční gymnastiky pro začátečníky / pokročilé, Freestyle akrobacie a trampolíny, Funkční přípravy, Stojky a chůze po rukou, Příprava na zápočty a mnoho dalších.

Kurzy

Kurzy

Pokud máte rádi pravidelnost, můžete si vybrat některý z našich kurzů. Vždy jsou zaměřeny na konkrétní téma. Návaznost lekcí zaručuje, že se vše naučíte správně, hezky od základů až po složitější cviky. Naše kurzy jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé.
Nabízíme například kurzy Kondiční gymnastiky zaměřené na akrobacii vhodné pro děti i pro dospělé, kurzy Parkouru a freestyle akrobacie pro děti.Další jsou například Silově-technicky zaměřené kurzy - Kruhy, stojky, bradla a nebo Ninja a OCR kurzy.

Specialitou jsou také naše kurzy „na míru“, ve kterých Vám tréninky upravíme a přizpůsobíme přesně podle Vašich požadavků!

Všechny aktuální kurzy najdete v našem rezervačním systému. Pro kurzy „na míru“ nám pište na náš e-mail: move.education@gmail.com

JEDNORÁZOVÉ AKCE NA MÍRU

JEDNORÁZOVÉ AKCE NA MÍRU

TEAMBULDING, NAROZENINOVÉ OSLAVY, SOUTĚŽE, WORKSHOPY a další

Nabízíme Vám speciální službu na objednávku formou teambuildingových akcí, narozeninových oslav, soutěží, workshopů a dalších. Vy nám pouze napište své podmínky, požadavky a my pro Vás program vymyslíme.

Ceny se dozvíte po osobní domluvě dle druhu akce.

Storno podmínky: V případě, že stornujete akci méně jak 14 dní předem, peníze nevracíme.

Na konkrétních detailech a ceně se domluvíme přes náš email nebo po telefonické domluvě.

Tel. číslo: +420 739 803 342