Skupinové tréninky

Skupinových tréninků ve všední dny nabízíme hned několik. Liší se zaměřením nebo využití různých pomůcek. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé není li uvedeno v popisu jinak. Téma tréninku je vždy dané dopředu a každý skupinový trénink se liší, ale zároveň je snahou aby na sebe cvičení navazovala. Doporučujeme tedy vyzkoušet všechny tréninky - každý je něčím ojedinělý.

Kondiční gymnastika pro začátečníky i pro pokročilé


Zaměříme se na základy gymnastiky. Od zpevňování, správného odrazu, kotoulů, stojek a hvězd se dostaneme až k přemetům a saltům. Nebude chybět gymnastické posilování a strečink. V pokročilé skupině se věnuje spojování těžších prvků jako je rondát slto, přemet salto, opakované přemety, salta stranou a obraty.

Kondiční gymnastika: Trampolíny a freestyle akrobacie


Naučíme vás jak překonávat různé překážky. Osvojíte si základní i složitější prvky akrobacie i freestylu. Naučíme Vás správně skákat - odrážet se a dopadat. Skákat na trampolínách správně a bezpečně.

Kondiční gymnastika: Stojky a chůze po rukou


Trénink je zaměřen na stojky a Banzuke handwalk - chůze po rukou přes překážky a po rovině. Naučíte se základní techniky, jak se správně učit stoj na rukou, jak v něm vydržet a balancovat. Využijeme různé průpravy a cvičení pomocí niž se do stojky můžete dostat.

Kondiční gymnastika: Funkční příprava


Lekce je vhodná ke zvýšení fyzické kondice (pomocí gymnastických průprav), ale také jako doplněk k lekcím Kondiční gymnastiky - pro jejich bezproblémové zvládnutí po silově-technické stránce. Jedná se o základní cvičení na nářadí, cviky s vahou vlastního těla a kruhové cvičení.

Příprava na zápočty


Jste student např. FSpS a máte jako předpoklad pro pokračování studia zápočet z gymnastiky? Určitě nenechávejte nácvik, až na poslední chvíli - vše není tak jednoduché jak se zdá. Pomůže Vám zápočet splnit a ukážeme Vám jak se připravit a jednotlivé cviky si osvojit (salto vpřed, přemet vpřed, vzepření vzklopmo na hrazdě, vzepření tahem souruč a další povinné cviky...). Lepší než se v tom topit sám, je nechat si poradit!