GYMNASTIKA


Gymnastika je díky všestrannému zaměření ideální na rozvoj síly, kloubní pohyblivosti a celkové motoriky těla. Je proto výborným základem i pro ostatní sporty. V našem tréninku nechybí všeobecné pohybové průpravy na rozvoj dynamiky a koordinace. Naše tréninky pro děti a dospělé, jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

OSOBNÍ TRÉNINK

OSOBNÍ TRÉNINK

Trénink s individuálním přístupem, který přizpůsobujeme čistě Vašim požadavkům a cílům. První trénink bude tzv. diagnostický, na kterém zjistíme, jaké jsou Vaše aktuální možnosti. V případě, že máte zájem o osobní trénink napište nám na náš email.

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Pro všechny, kteří rádi trénují v přátelském kolektivu, máme variantu skupinových tréninků. Stačí si otevřít náš rezervační systém, vybrat si zaměření, trénink, který Vás zajímá, přihlásit se a přijít.

Kurzy

Kurzy

Na našich kurzech na sebe lekce navazují a tím je zaručeno, že se vše naučíte správně a od základů. Díky našemu individuálnímu přístupu jsou kurzy vhodné pro začátečníky i pro pokročilé. Na naše aktuální kurzy se můžete přihlásit přes náš rezervační systém.