PARKOUR

Parkour je novodobá disciplína založená na překonávání překážek a to prostřednictvím akrobatických prvků, salt, přeskoků a dalších prvků. Zaměřujeme se pouze na tzv “indoor parkour” tedy na tréninky v bezpečném prostředí gymnastické haly. Zde Vás nau

íme i ty nejtěžší triky bezpečně a zároveň zábavnou formou. Tyto tréninky jsou vhodné nejen pro děti ale také pro dospělé.

OSOBNÍ TRÉNINK

OSOBNÍ TRÉNINK

Chcete se naučit nějaký nový parkourový prvek a nebo se jen dostat do kondice? Napište nám na naš email Vaše požadavky a zbytek nechte na nás.

SKUPINOVÉ TRÉNINKY A KURZY

SKUPINOVÉ TRÉNINKY A KURZY

Naše parkourové skupinové tréninky Vás v přátelském kolektivu nau

í systematicky překonávat nejen různé překážky, ale také sami sebe. Díky dlouholeté praxi využíváme také různé gymnastické průpravy, díky kterým jsou naše tréninky ještě efektivnější. Sta

í se pouze přihlásit přes náš rezervační systém a přijít.

NINJA ACADEMY

Tento projekt je inspirován originální japonskou soutěží SASUKE a později americkou ANW - American Ninja Warrior. Principem těchto soutěží je překonávání překážkových drah, kde se pohyb člověka rozvíjí přirozenou a zábavnou formou. Díky předchozím znalostem z tréninků gymnastiky a dalších sportů jsme zdokonalili tento způsob edukace na úplně jinou úroveň! Zábavnou formou se tak naučíte to nejlepší z gymnastiky, parkouru, lezení, atletiky a mnoho dalších sportů.

Naše NINJA ACADEMY se skládá z několika divizí: NINJA KIDS (tréninky pro děti), REAL NINJA (tréninky pro dospělé, zaměřené více na překážkové dráhy) a NINJA FITNESS (kondiční ninja tréninky). U všech dbáme na komplexní a přirozený rozvoj člověka.

OSOBNÍ TRÉNINKY

OSOBNÍ TRÉNINKY

Osobní ninja trénink vhodný pro děti i dospělé Vám sestavíme dle Vašich požadavků. Pokud hledáte nějaký nový a zábavný způsob tréninku, založený na přirozeném pohybu, nebo se připravujete třeba na OCR / NINJA závody, neváhejte nám napsat na náš email.

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Skupinové ninja tréninky jsou ideální pro všechny, kteří preferují cvičení v kolektivu. Soutěživě-hravou formou se budeme věnovat překonávání různých ninja překážek, které bývají například v soutěžích American Ninja Warrior, Ninja Factor a nebo SASUKE. Stačí si vybrat trénink pro děti nebo dospělé v našem rezervačním systému, přihlásit se a přijít.

KURZY

KURZY

Ninja kurzy jsou zaměřeny na komplexní fyzický, ale i mentální rozvoj člověka a to formou překážkových drah, pohybových cvičení a různých forem posilování. Tato efektivní a zároveň zábavná forma tréninku Vás naučí, jak překonat svoje vlastní limity a posune Vás na úplně jinou úroveň!

NINJA FITNESS

Tyto lekce jsou vhodné ke zlepšení Vaší fyzické kondice. Zaměříme se na zvýšení Vaší síly, kloubní mobility, koordinace a celkového zpevnění těla. Speciální kombinací toho nejlepšího z gymnastiky, atletiky a posilování s vlastní vahou těla Vás opět dostaneme do formy!

OSOBNÍ TRÉNINKY

OSOBNÍ TRÉNINKY

Specifický trénink s individuálním zaměřením. Napište nám na náš email Vaše požadavky a cíle a my Vám trénink sestavíme přímo na míru.

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Naše skupinové fitness tréninky jsou komplexní, funkční a procvi

íte si na nich celé tělo. Ideální kombinací cviků na zpevnění těla, kruhového tréninku a protahovacích cvičení s námi dostanete velice rychle do formy. Na tyto tréninky se sta

í přihlásit přes náš rezervační systém a přijít.