Petr Kolev a.k.a XMAN

Jmenují se Petr Kolev a.k.a XMAN a jsem spoluzakladatelem Movement Education, Czech ninja community a několika dalších projektů, kde se věnujeme již mnoho let tréninkům té nejvyšší kvality a to jak pro amatérské tak i profesionální sportovce.

Přes 20 let se věnuji oborům jako je gymnastika, akrobacie, silové a funkční tréninky, ninja a ocr, parkour, kalistenika a bojová umění.

Ve většině těchto oborů se pohybují výkonnostně na vrcholové úrovni a pokořil jsem limity o kterých se normálním lidem ani nesní! Pokud tě zajímají konkrétní výkony, koukni na moje promo video!

PROČ TRÉNOVAT PRÁVĚ SE MNOU ?

PROČ TRÉNOVAT PRÁVĚ SE MNOU ?

Zaručuji Vám tu nejvyšší kvalitu tréninku na trhu a komplexní profesionální přístup!

K tréninku se snažím přistupovat co nejvíce metodicky a komplexně a to nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Z tohoto důvodu jsem se i několik let věnovat psychologii, filozofii, alternativní medicíně a dalším oborům které mají vliv na mentální rozvoj člověka a tím i celkovou výkonnost.

CENÍK OSOBNÍCH TRÉNINKŮ

VIP OSOBNÍ TRÉNINKY (60-70 minut):

1 osoba1500 Kč
2 - 4 osoby2500 Kč
5 - 10 osob4000 Kč

STANDARDNÍ TRÉNINKOVÉ ČASY:

Pondělí až pátek 18:30 - 20:55 dle ceníku Movement Education
WORKSHOPY a AKCE pro větší skupiny - dle osobní domluvy. V případě tréninků mimo Brno si účtuji i cestu a ostatní náklady. Cena je účtovaná včetně vstupného do tělocvičny.

Navštívit mě můžeš i na mých sociálních sítích, kde se můžeš podívat na moje videa a mou práci s klienty. Budu moc rád když mě tam dáš LIKE / ODBĚR