OSOBNÍ TRÉNINK:


Náplň osobních tréninků je vždy přizpůsobena Vašim požadavkům a cílům. První trénink nazýváme jako tzv. diagnostický. Zjistíme, jaké jsou Vaše aktuální možnosti, a podle nich sestavíme tréninkový plán. Věřte, že cvičení s námi bude nejen efektivní, ale také zábavné.

Osobní tréninky mohou být zaměřeny na gymnastiku, akrobacii, funkční a kompenzační tréninky, doplňkové tréninky pro jiné sporty, přípravu na pohybové a přijímací zkoušky, parkour a mnoho dalšího.


Ceník osobních tréninku naleznete zde

SKUPINOVÉ TRÉNINKY

Vstupte do naší komunity, kde spojujeme společnou vášeň pro pohyb a přátelskou kolektivní atmosféru. Stačí pár kliknutí v našem pohodlném rezervačním systému a už si můžete vybrat zaměření, které vás zajímá. Nemusíte mít obavy z nového, protože naprostá většina našich skupinových tréninků je vymyšlena tak, aby je zvládli i začátečníci. Připojte se k nám a zažijte pohyb, který propojuje lidi a zanechává nezapomenutelné zážitky.

Ceník skupinových tréninku naleznete zde

ONLINE COACHING

Naše online coachingové tréninky zahrnují širokou škálu cvičení a technik a jsou vedeny zkušenými instruktory, kteří mají vášeň pro pohyb a celkové zdraví. Bez ohledu na vaši úroveň, věk nebo zkušenosti, jsme tu, abychom vám poskytli skvělou a efektivní výuku přímo z pohodlí vašeho domova.

Ceník online coachingu naleznete zde

ZDRAVÍ A VÝŽIVA

Objevte cestu k úžasnému zdraví prostřednictvím správné výživy a získejte zpět energii, a sílu, kterou si zasloužíte. To vše prostřednictvím jednoduchých a chutných stravovacích návyků. Náš specialista na výživu Kevin Holt vám sestaví jídelníček na míru tak, abyste byli maximálně spokojeni


Ceník výživových balíckú naleznete zde