Zdraví a výživa

Objevte cestu k úžasnému zdraví prostřednictvím správné výživy a získejte zpět energii, a sílu, kterou si zasloužíte. To vše prostřednictvím jednoduchých a chutných stravovacích návyků. Náš specialista na výživu Kevin Hold vám sestaví jídelníček na míru tak, aby jste byli maximálně spokojeni!

Kevin Hold

Mým životním stylem je aktivní pohyb odjakživa. Kombinuji funkční trénink, silové cvičení, akrobacii i parkour, a věřte mi, všechno je propojeno. Právě proto se už léta věnuji nejen zdravé výživě, ale také otužování, psychologii, biohackingu, tradiční čínské medicíně, Ajurvédě, psychosomatice i makrobiotice.


Co je ale důležité, všechny tyto zkušenosti nejen shromažďuji, ale aktivně je aplikuji. Chci dosáhnout harmonie těla i ducha, protože vím, že jdou ruku v ruce. A nejlepší výsledky dosahuji pomocí komplexního přístupu ke každé individuální osobě. Zajímá mě váš výkon, síla, funkčnost, ale také vaše regenerace. Vaše tělo a mysl jsou spojeny, a já vám pomohu odhalit ten nejlepší potenciál prostřednictvím mého holistického přístupu